Asayiş

Yeni kurulan amirliğe ilk ziyaret İzmit Belediyesinden

İçişleri Bakanlığı kararıyla Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliğine ilk ziyareti İzmit Belediyesi yaptı

28 Ağustos 2020 Saat: 22:50
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.411 kez okunmuştur

Yeni kurulan amirliğe ilk ziyaret İzmit Belediyesinden
Yeni kurulan amirliğe ilk ziyaret İzmit Belediyesinden
İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dr. Mehmet Çetinkaya, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İzmit’in her yönüyle daha huzurlu ve yaşanılabilir bir kent olabilmesi adına çalışmalar yürüten İzmit Belediyesi, kente daha iyi hizmet edebilmek adına kurumlar arası görüşmelere büyük önem veriyor. Sokaktaki dostlarımız için de önemli projelere imza atan İzmit Belediyesi, hayvanların korunması ve daha iyi yaşam alanları bulabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.
İŞBİRLİĞİ KONUSUNDA İSTİŞARE
İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dr. Mehmet Çetinkaya bu kapsamda, İçişleri Bakanlığı kararıyla Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinden kurulan Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, karşılıklı işbirliği konusunda istişare edilirken, sokak hayvanlarının sağlığı, güvenliği, yaşam alanlarının korunması ve bu konuda yapılabilecek işbirlikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeni Derince Haber Sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız