Perde Arkası
Perde Arkası

Haydar Bulut Emekli oldu

Derince Belediyesinin 2 dönem Belediye Başkanlığını yapan, görevde kaldığı dönemlerde başarılı çalışmalara imza atan değişik projelerle adından sıkça söz ettiren Haydar Bulut son seçimlerde partisi tarafından aday gösterilmemişti.

7 Temmuz 2021 Saat: 23:46
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 498 kez okunmuştur

Derince Belediyesinin 2 dönem Belediye Başkanlığını yapan, görevde kaldığı dönemlerde başarılı çalışmalara imza atan değişik projelerle adından sıkça söz ettiren Haydar Bulut son seçimlerde partisi tarafından aday gösterilmemişti. Seçimlerin ardından  Ankara’da TPAO Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdür Danışmanlığı görevine getirilen Bulut bu görevden kendi isteği ile ayrılmıştı.

Belediye Başkanlığından önce Harita Mühendisi olarak göreve başlayan A.Haydar Bulut emeklilik hakkının doldurmasından dolayı geçtiğimiz aylarda dilekçesini vererek emekli oldu. İlk maaşını alan Bulut’ta emekliler kervanına katılmış oldu.

Derince Foto Aile’nin Sahibi Zeki Şahin’nin Köyünü sel bastı

Derince Denizciler Caddesinde uzun yıllardır hizmet veren Foto Ailenin sahibi Zeki Şahin ile İzmit’te  Fotoğraf Malzemeleri üzerine iş yeri bulunan İbrahim Şahin kardeşlerin köyleri  Sakarya Demiraçma köyü  son yağmurlarda sel felaketini derinden yaşadı. Sel felaketinin yaşandığı günü köyde olan İbrahim Şahin ve ailesi büyük bir tehlike atlattılar. Sel haberinin almasından sonra yardım amacıyla köye giden Zeki Şahin’de yardım çalışmalarına katıldı.

Şahin kardeşler sosyal medyadan sel felaketi ile ilgili bir açıklama yaptılar.

Geçirmiş olduğumuz sel felaketinden sonraki çalışmalarda yardımcı olan akrabalarımıza, komşularımıza, Sakarya Belediyesi'ne, Kocaali Belediyesi'ne ve diğer görevlilere ayrı ayrı teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Kenan Yalçın Başkanvekillğini çok sevdi

Derince’de bu dönem AK Partinin Belediye Meclis üyeliği görevini seve seve kabul eden, seçim sürecinde Belediye Başkanı Zeki Aygün’e büyük destek veren Kenan Yalçın seçimlerin ardından Mecliste Başkanvekilliği görevini üstlendi. Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün il dışı görevlerine Başkanvekilliği görevini büyük bir başarı ile yürüten bu görevi severek yapan Kenan Yalçın toplumun her kesiminden büyük takdir topluyor.

Mehmet Eryürek yeni iş yerini açacak

Derince’de geniş bir kesimin tanıdığı bir isim olan Mehmet Eryürek(Foto Mehmet)bu zaman kadar biriktirdiği tesbih, yüzük, saatlerden oluşan iş yerini Derincelilere kazandıracak. Derince Sırrıpaşa Mahallesi Bahar Caddesi No:5/A Derince Kocaeli adresindeki  yeni iş yerinin  düzenlemesi tamamlandı. Yakında iş yerinin görkemli bir şekilde açılması planlanıyor.Bay-Bayan ürünlerin olacağı iş yerinde Çanta,Cüzdan,Şemsiye,Gözlük ve Takı ürünleri olacak iş yerini oğlu Yahya Emir Eryürek ile birlikte işletecek olan Mehmet Eryürek Derince'mizde bir ilk olmayı hedefledik ve elimizden geldiğince sizlere yakışır, bol çeşitli, her bütçeye uygun ürünlerin olduğu bir mağazayı yakında hizmetinize sunacağız.Açılış için şartların el verdiği şekilde çalışma yapacağız ama çayımız şimdiden hazır. Dostları ağırlamaktan şeref duyarız dediler..

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeni Derince Haber Sitesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız