Eğitim

İzmit Belediyesi, okulları YKS’ye hazırlıyor

Kentin dört bir yanında ot biçme ve tırpan çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan YKS sınavı için okullarda genel temizlik çalışması yaparak sınav gününe hazır hale getiriyor

24 Haziran 2021 Saat: 23:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 682 kez okunmuştur

İzmit Belediyesi, okulları YKS’ye hazırlıyor
İzmit Belediyesi, okulları YKS’ye hazırlıyor
İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani otların temizliği ve çim biçme çalışmalarını programlı olarak sürdürüyor. Sürekli çalışmaların yanı sıra İzmit Belediyesi, sınav öncesi okullarda özel olarak temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ekipler, hafta sonu yapılacak YKS sınavı öncesi okul bahçelerini öğrenci ve aileleri için hazır hale getirdi. 
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, hafta sonu yapılacak olan Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) sınavı için okullarda ot biçme ve tırpan çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler İzmit sınırlarında bulunan Ford Otosan Ortaokulu’nda çalışmalarını tamamlarken diğer okullarda da çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalarla okullar, sınava girecek adaylar ve dışarıda bekleyecek olan aileler için hazır hale getiriliyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeni Derince Haber Sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız