Spor

Gençlik Merkezleri ile Başarılarımız Daha da Artacak

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Liseler Arası Genç Kızlar Voleybol İl Şampiyonası'nda ikinci olarak kentimizi Kastamonu’da yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda temsil etme hakkı kazanan 19 Mayıs Anadolu Lisesi'ni tebrik etti

4 Ocak 2022 Saat: 22:35
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 321 kez okunmuştur

Gençlik Merkezleri ile Başarılarımız Daha da Artacak
Gençlik Merkezleri ile Başarılarımız Daha da Artacak

Kocaeli İkincisi Oldular

Kocaeli genelinde 68 okulun katılımıyla gerçekleşen Liseler Arası Genç Kızlar Voleybol İl Şampiyonası'nda ikinci olarak önemli bir başarıya ulaşan 19 Mayıs Anadolu Lisesi, kentimizi Kastamonu’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası elemelerinde temsil etme hakkı kazanmıştı. Başarılarıyla ilçenin gururu olan sporcular kupalarıyla birlikte Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret etti. Başkan Aygün’ün makamında gerçekleşen görüşmede 19 Mayıs Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Gülcan İlhan, Beden Eğitim Öğretmeni Fatih Yasin Dişli ve Derince Belediyesi Eğitim Komisyonu Başkanı Ayhan Aksoy da yer aldı.

 

Gençlik Merkezleri Vurgusu

Kendisini ziyaret eden 19 Mayıs Anadolu Lisesi öğrencileri Beste Didem Gündüz, Aybüke Oruç, Ezgi Karabulut, Nursena Gidemli, Sedef Özen, Tuğba Adıyaman, Ceren Yaren Beşikçi, Eylül Özdemir, Berra Sefer, Ada Karaboğa ve Derya Karabulut’u tebrik eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, gençliğe yönelik faaliyetleri her zaman desteklediklerini ifade etti.  Eğitim ve spora katkı sunmak maksadıyla ilçe genelinde tesisler inşa ettiklerini belirten Başkan Aygün, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim en kıymetli varlıklarımız. Bu yüzden projelerimizi belirlerken önceliğimizi daima gençlerimize ayırıyoruz. İnanıyorum ki Gençlik Merkezlerimiz ve spor tesislerimiz arttıkça başarı oranımız da aynı oranda yükselecek” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeni Derince Haber Sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız