Güncel

Başkan Aygün´den Ankara Çıkarması

Başkentte bir dizi temasta bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bakan ve bakan yardımcıları düzeyinde ziyaretler gerçekleştirdi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u ziyaret eden Başkan Aygün Bakan Yardımcıları Osman Boyraz, Ramazan Can, Münir Karaloğ

27 Ağustos 2023 Saat: 09:40
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 406 kez okunmuştur

Başkan Aygün´den Ankara Çıkarması
Başkan Aygün´den Ankara Çıkarması

İLK ZİYARET BOYRAZ’A

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçe genelinde devam eden ve bundan sonraki süreçte hayata geçecek olan projelerle ilgili görüşmelerde bulunmak üzere gittiği başkentte önemli temaslarda bulundu. Günü birlik olarak gerçekleşen Ankara programında Başkan Aygün ilk olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz'ı ziyaret etti. Görüşmenin ardından bir değerlendirme yapan Başkan Aygün, “Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcımız Sn. Osman Boyraz'ı ziyaret ederek cam şişe üretimini gerçekleştirdiğimiz Çenesuyu’muzu takdim ettik. Projelerimizle alakalı istişarede bulunduğumuz Sayın Bakanımıza nezaketi ve ev sahipliği için teşekkür ediyorum” dedi.

BAKAN TUNÇ’A ÇENESUYU

Başkan Aygün, bu görüşmenin ardından Adalet Bakanlığı nezdinde çok önemli iki görüşme daha gerçekleştirdi. İlk olarak Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ramazan Can’ı ziyaret eden Başkan Aygün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine başlayan Ramazan Can’a hayırlı olsun temennilerini iletti. Başkan Aygün’ün Adalet Bakanlığı’ndaki ikinci ziyareti ise Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’a oldu. Ziyaretin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Aygün, şu ifadelere yer verdi; “Başkentteki temaslarımızda Adalet Bakanımız Sn. Yılmaz Tunç'u makamında ziyaret ettik. Cam şişe üretimini gerçekleştirdiğimiz Çenesuyu’muzu da takdim ettiğimiz Sayın Bakanımıza nazik kabulleri ve ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum”

KARALOĞLU’NA ZİYARET

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin bir sonraki adımı ise İçişleri Bakanlığı oldu. Burada ilk olarak İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu'nu ziyaret eden Başkan Aygün, “Kentimizde ve ülkemizde çok önemli görevlerde bulunan İçişleri Bakan Yardımcımız Sn. Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza göstermiş olduğu samimi ilgi ve ev sahipliği dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Ankara’da günü birlik olarak gerçekleştirdiği temaslarını İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Sağlam’a olan nezaket ziyaretinin ardından tamamladı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeni Derince Haber Sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız