Güncel

Adnan Pala Aday Adaylık başvurusu yapacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Adnan Pala, Ak Parti'den Derince Belediye Başkan Aday Adayı olmak için görevinden istifa etti.

20 Kasım 2023 Saat: 20:48
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 413 kez okunmuştur

Adnan Pala Aday Adaylık başvurusu yapacak
Adnan Pala Aday Adaylık başvurusu yapacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Adnan Pala, AK Parti aday adaylığı başvuruları kapsamında Derince Belediye Başkanlığı için aday adaylığı için istifa etti.

ADNAN PALA KİMDİR?

1973 Gümüşhane doğumlu. 1976 yılında Derince ilçesine yerleşti. İlk, orta ve lise öğrenimini Derince’ de tamamladı. 1992 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Harita Kadastro Bölümünü tamamladı. Daha sonra İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans programından mezun oldu. 1992-1994 yılları arasında özel harita firmasında görev yaptı. 1995- 2014 yılları arasında Derince Belediyesi’nde personel, şef, müdür ve son olarak Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 2014 yılı itibari ile Kocaeli   İzmit Belediyesi’nde teknik birimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı görevine yaptı. 31 Mart 2019’ da yapılan yerel seçimden sonra Derince Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Derince Belediyesi’nden ayrılan Pala, 15 Eylül 2022’de tarihinden itibaren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı görevine atandı. Pala, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yeni Derince Haber Sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız